ERA COVIDA – Czas refleksji i nowych wyzwań

CZAS NA #SLOWLIFE.

Większość z nas latami układała swoją przestrzeń zawodową, tworząc rzeczywistość, w jakiej chcemy funkcjonować. Nagle nastąpił zwrot akcji. Poranna kawa w towarzystwie porządkowania w głowie planu dnia nagle smakuje inaczej. Życie nas zaskoczyło. Poczuliśmy się jak bezradne, osierocone dzieci. Zwolniliśmy obroty, żeby odbyć podróż w głąb siebie. Co tam znaleźliśmy? Pokłady pasji i nowych pomysłów na życie, na biznes, na siebie – to wszystko, co dotychczas było oczywiste, rozkładamy na części pierwsze. Analizujemy plan działania, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ten trudny czas zabrał nam wiele. Planowanie, które zawsze dawało nam duże poczucie bezpieczeństwa, nagle przestało być oczywiste. Wpłynęliśmy na nieznane morza, których nikt jeszcze nigdy nie nauczył nas przemierzać. Nie każdy z nas był gotowy na bycie samym ze sobą. Okazuje się jednak, że naturalna potrzeba poznawania swojego ja, oraz zainteresowanie światem, który dotychczas zamykał się w naszej powtarzalnej rzeczywistości, stają się fascynujące. Nagle znajduje się czas na naukę nowych rzeczy, wracania do dawnych pasji i poznawania siebie w trochę innym wymiarze. Mamy również więcej przestrzeni do spędzania czasu z najbliższymi. Możemy wzajemnie się wspierać i nieczęsto odbudowywać bliskość, której celebracja w czasie zabieganego dnia wcale nie jest taka łatwa.

07-1024x743

LOKALNIE – NO I FAJNIE

Nastroje nie sprzyjają biznesom. Wszyscy staraliśmy się odnaleźć w świetle nowych wydarzeń. Nie traciliśmy nadziei na to, że latami budowane zaufanie naszych klientów oraz marka, na jaką zapracowaliśmy przez lata, pozwolą nam przetrwać ten trudny czas. Jednak znaleźliśmy się w położeniu, w którym próbujemy jeszcze raz udowodnić swoją wartość, wychodzimy z nowymi propozycjami, staramy się sprostać trudnej sytuacji i dostosować oferty do obecnych możliwości. Mimo atrakcyjności sesji w egzotycznych krajach zastępujemy je propozycjami ciekawych zdjęć z Polsce. Miejsc jest wiele, a pomysły są bardzo kreatywne i pozwalają na produkcję świetnej kampanii. Nie możemy zapomnieć również o sesjach studyjnych – studio nie jest dla
naszych fotografów ograniczeniem, a wręcz przeciwnie - odpowiednia sceneria, ciekawy kontekst i kreatywne podejście z pewnością dorówna efektowi sesji wyjazdowej.

#STAYHOME, CZYLI WIRTUALIZACJA MARKETINGU

Czas w domu sprzyja zakupom online. Spędzamy więcej czasu w sieci - kupujemy, śledzimy trendy i szukamy informacji. To najwyższa pora, by zastąpić tradycyjne metody dotarcia do klienta nowoczesnymi technikami sprzedaży. Producenci, tracąc swoje eventy, oraz targi, muszą zastąpić marketing „face to face” reklamą w Internecie. Dlatego idąc z duchem czasu i popierając trendy eko, wychodzimy z propozycją katalogów online i zachęcamy klientów do promocji wirtualnej, wykorzystując siłę mediów społecznościowych. Strona internetowa, Facebook, Instagram
to w dzisiejszych czasach norma w promocji firmy. Jednak my idziemy dalej - proponujemy obsługę modnych aplikacji, takich jak TikTok, i obsługę kampanii zaprojektowanych w sposób odpowiedni dla konkretnego medium, dzięki czemu wizerunek firmy jest jeszcze bardziej „na czasie”, a dotarcie do nowych klientów staje się prostsze.

gor-new-21-1024x682