Loftowe studio fotograficzne Bielsko-Biała

Loftowe studio fotograficzne Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, miasto o niezwykłym uroku, od lat przyciąga artystów, kreatywnych ludzi i pasjonatów sztuki. Dla tych, którzy poszukują profesjonalnej przestrzeni do realizacji swoich fotograficznych wizji, odpowiedzią jest Antolos - Studio Fotograficzne Bielsko-Biała. Zapraszamy Cię do poznania tego wyjątkowego miejsca, gdzie twoja kreatywność może się rozwinąć na całkiem nowy poziom.

studio fotograficzne Bielsko-Biała

Loftowy klimat i nowoczesna przestrzeń - Studio Fotograficzne Bielsko-Biała

Antolos Studio Fotograficzne Bielsko-Biała to niezastąpione miejsce dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i industrialny klimat. Znajduje się ono na przestronnym obszarze o imponującej powierzchni 220 m2, co daje mnóstwo miejsca do pracy i tworzenia. Już na pierwszy rzut oka widoczna jest dbałość o szczegóły, dzięki którym panuje tu niepowtarzalny loftowy klimat.

Inspirujące światło i duże loftowe okna

Dzienne światło jest nieocenionym atutem dla każdego fotografa. W naszym studiu mamy tego pod dostatkiem! Duże loftowe okna pozwalają na swobodne przepływanie światła, co gwarantuje doskonałe warunki do tworzenia wyjątkowych ujęć. Naturalne światło sprzyja autentycznym i pełnym emocji fotograficom, a u nas masz go pod dostatkiem.

Pełen dostęp do wyposażenia

Nasze studio fotograficzne w Bielsku-Białej zostało zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach. Oferujemy dostęp do różnorodnych mebli i rekwizytów, które pozwolą Ci dopasować przestrzeń do swoich projektów. Bez względu na to, czy fotografujesz portrety, mody, czy produktowe, nasze bogate wyposażenie pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność.

studio fotogarficzne Bielsko-Biała

Profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy

Chcemy, aby Twoja praca była w pełni satysfakcjonująca, dlatego udostępniamy na miejscu profesjonalny sprzęt fotograficzny, filmowy i oświetleniowy. Nie musisz się martwić o wynajmowanie sprzętu z zewnątrz - u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do perfekcyjnych fotografii czy filmów.

W Antolos Studio Fotograficzne Bielsko-Biała znajdziesz bogate i profesjonalne wyposażenie oświetleniowe oraz sprzęt foto/video (wyposażenie jest opcją dodatkową), które pozwolą Ci osiągnąć wysoką jakość fotografii i filmów.

Oświetlenie:

300W Par Tungsen: Profesjonalna lampa studyjna z żarówką typu Tungsten, która dostarcza ciepłego światła, idealnego do tworzenia nastrojowych ujęć.

Aputure 60D: Kompaktowe, przenośne oświetlenie LED z regulacją temperatury barwowej i jasności, pozwalające na uzyskanie różnych efektów świetlnych.

Aputure 600c: Mocna lampa LED z możliwością regulacji temperatury barwowej, zapewniająca silne i precyzyjne oświetlenie.

Aputure 600x: Zaawansowane oświetlenie LED z wysoką jakością światła i możliwością regulacji temperatury barwowej.

Aputure F10: Wydajne i elastyczne oświetlenie LED z możliwością dostosowania koloru światła oraz jasności.

Aputure Fresnel 2x: Oprawka Fresnela, która pozwala na precyzyjne skupienie i regulację wiązki światła.

Aputure Light Dome II: Profesjonalna softboxa, która zapewnia miękkie i równomierne oświetlenie.

Aputure Spot: Lampa projekcyjna, która pozwala na precyzyjne kierowanie i kształtowanie wiązki światła.

Aputure mini zoom: Zoomowa oprawka, umożliwiająca zmianę kąta rozsyłu światła.

Kinoflo: Profesjonalne oświetlenie fluorescentne, charakteryzujące się miękkim i naturalnym światłem.

Par 1000w: Mocna lampa studyjna z dużą mocą oświetleniową.

Sprzęt foto/video:

Canon 70-200 IS L 2.8: Profesjonalny obiektyw telezoom, który zapewnia doskonałą jakość obrazu, świetnie nadający się do fotografii portretowej, sportowej i reportażowej.

Canon R5: Zaawansowany aparat bezlusterkowy, oferujący wysoką rozdzielczość i wydajność, idealny do fotografii i filmowania.

Canon R5c: Wersja aparatu Canon R5 z dodatkowymi funkcjami dedykowanymi dla produkcji filmowej.

Canon Sigma 1.4 ART 85 mm: Wysokiej jakości obiektyw z dużym otworem przysłony, zapewniający piękne rozmycie tła i ostry obraz.

Canon Sigma 24mm 1.4 DG: Obiektyw szerokokątny z dużym otworem przysłony, idealny do fotografii krajobrazowej i architektury.

Canon Sigma 35 mm 1.4 DG: Uniwersalny obiektyw o szerokim zastosowaniu, doskonały do zdjęć reportażowych i portretowych.

Canon Sigma 50 mm 1.4 DG: Klasyczny obiektyw o uniwersalnej długości ogniskowej, idealny do wielu rodzajów fotografii.

Otwarte przestrzenie i wysokie pomieszczenie

Wysokie, przestronne pomieszczenie naszego studia to kolejny element, który czyni nasze miejsce wyjątkowym. Duża przestrzeń daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, a także sprawia, że zdjęcia wyglądają bardziej przestronnie i naturalnie. To idealne miejsce, aby puścić wodze fantazji i realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

studio fotograficzne Bielsko-Biała

Bogactwo naturalnego światła i wybór teł

Jednym z naszych najcenniejszych skarbów jest mnóstwo naturalnego światła. Zależy nam na tym, aby Twoje fotografie były pełne życia i emocji, dlatego zachęcamy do korzystania z dobrodziejstwa, jakim jest światło dzienne. Dodatkowo, zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych teł, które pozwolą Ci stworzyć odpowiednią atmosferę dla każdej sesji.

Kuchnia

Rozumiemy, że praca w studio może być wyzwaniem, dlatego dbamy o komfort naszych klientów. W naszym studio znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, gdzie zawsze możesz zrobić sobie filiżankę aromatycznej kawy lub herbaty. Tworzymy atmosferę sprzyjającą kreatywności i swobodnej pracy.

Pomocny asystent studia i wygodna rezerwacja

Nie musisz martwić się o techniczne detale. Nasz pomocny asystent studia służy radą i wsparciem, aby Twoja sesja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Aby zarezerwować nasze studio, możesz odwiedzić naszą stronę internetową pod adresem https://studio.antolos.com lub skontaktować się bezpośrednio z Ewą Popławską pod adresem e-mail: ewa.poplawska@antolos.com lub numerem telefonu +48 602 217 264.

Antolos - Studio Fotograficzne Bielsko-Biała

studio fotograficzne Bielsko-Biała