Zmieniamy firmy w marki, które mają coś do powiedzenia i które kochają ludzie!

Marketing & PR

Ty nam mówisz, co chcesz osiągnąć, a my robimy wszystko, aby to zrealizować. Budujemy unikalne konteksty wartości dla naszych klientów. Sprawnie łączymy twarde, oparte na danych strategie z kreatywnym ,,flow” i taktykami, które sprawią, że twoja oferta dotrze do właściwych klientów, we właściwym czasie, a co najważniejsze – osiągnie swój wymierny cel biznesowy. To, co dla nas i naszych klientów jest najważniejsze, to połączenie wielu kompetencji - od koncepcji, poprzez produkcję treści, aż po dystrybucję i reklamę w mediach.

Mapping the Company (8)

 

 

Digital & Social Media Marketing

Nie masz czasu lub pomysłu na prowadzenie mediów społecznościowych? Zrobimy to za Ciebie.
Stworzymy dla Ciebie materiały wizualne, ciekawe treści i zadbamy o ich publikację, dzięki czemu ty będziesz mógł/ła poświęcić 100% uwagi na to, co dla ciebie najważniejsze.

Opierając się na przemyślanej strategii marki, stworzymy dla ciebie efektywną kampanię reklamową opartą na konkretnych KPI. Specjalizujemy się w kampaniach sprzedażowych, wizerunkowych oraz współpracy z influencerami. Kampania na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube lub Google Ads to dla nas codzienność.

1

Kampanie w mediach tradycyjnych

Chcesz dotrzeć do nowych klientów poprzez media tradycyjne np. telewizja, radio, reklama outdoor i indoor? Stworzymy dla ciebie reklamę od podstaw - przygotujemy media plan, ustalimy prime time w twojej grupie docelowej oraz wyprodukujemy reklamę, która ożywi twoją markę i opowie historię, która zrobi wrażenie na twoich odbiorcach.

5

 

Chcesz pokazać swoją markę inaczej niż wszyscy?

Wstrząśnij fundamentami swojej branży i stwórz z nami efekt ,,wow”!
Posiadamy doświadczenie w wielu branżach - mody, medycyny estetycznej, eventów, nieruchomości, motoryzacji, reklamie digital oraz mediach tradycyjnych.
Wiemy w czym tkwi sukces udanej kampanii marketingowej!
Chcesz się przekonać? Porozmawiajmy.