Studio

Nasze studio fotograficzne

Zlokalizowane w sercu Bielska Białej Antolos Studio to miejsce, które zapewni idealną przestrzeń na każdą sesję zdjęciową oraz produkcję filmową. Do dyspozycji mamy dla Ciebie profesjonalny sprzęt, duży wybór teł i rekwizytów, pokój do make-upu, kuchnię oraz asystenta studia.

Antolos Studio to idealne miejsce do sesji reklamowych, modowych, produktowych, biznesowych, ślubnych, filmów promocyjnych, teledysków, i wielu innych. Mamy tu dla Ciebie do dyspozycji aż 220 m2!

Największą zaletą naszego studia jest wspaniałe światło dzienne. Duże przeszklenia okienne umożliwiają nieograniczoną pracę ze światłem, a wszechobecna biel odbija i daje niesamowity klimat. 

Nie tylko zdjęcia!
Uniwersalny charakter miejsca pozwala na organizację warsztatów, eventów oraz wszelkich zajęć artystycznych. Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę wynajmu studia pod inne projekty.

clewxsl1j010u3b75cqhj347qsmall-6ff566fa7956e76d1914233dde55b2090660e49d960b2b6c39f126914a825e98.jpg

Studio otwarte w godzinach od 8:00 do 20:00. Dostępne na wynajem również w weekendy!

Fotografia | Sesje fotograficzne

Specjalizujemy się w różnorodnych rodzajach profesjonalnej fotografii, w tym fotografi komercyjnej, produktowej i lifestylowej. To nasze DNA i ogromna pasja, która kształtuje nasze podejście do tworzenia niezwykłych zdjęć. Nasze prace nie skupiają się jedynie na estetyce i artyzmie - każde zdjęcie jest cyfrowym doświadczeniem, które angażuje odbiorców i przybliża ich do Twojej marki.

Tworzymy lookbooki oraz sesje wizerunkowe, zarówno w naszym loftowym studiu, jak i w najróżniejszych zakątkach świata podczas wyjazdowych sesji fotograficznych.

W doskonałej fotografii wiedza i doświadczenie są kluczowe. Nasza agencja wie, na co postawić, aby wychwycić magię chwili. Grając światłem, kolorami i nie tylko, tworzymy fotografie, które wzbudzają emocje. Dbałość o każdy detal i posiadanie najlepszego sprzętu to dla nas priorytet. Efekt końcowy naszych prac nie tylko spełnia oczekiwania, ale zachwyca naszych klientów. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i pasji do tworzenia wyjątkowych fotografii. Bez względu na projekt czy wydarzenie, nasza jakość i zaangażowanie zawsze pozostają na najwyższym poziomie, aby dostarczyć niezapomniane i inspirujące obrazy.

Wideo | Produkcja filmu

Nie tylko fotografią Antolos żyje - nasza specjalność to także produkcja wideo. Ożywiamy marki i produkty, wierząc, że niekonwencjonalne pomysły, wsparte perfekcyjną jakością produkcji, potrafią zdziałać cuda i przekazać więcej niż tysiąc słów. Nasze możliwości w produkcji wideo są nieograniczone.

Tworzymy i dystrybuujemy różnorodne reklamy, zarówno telewizyjne, jak i internetowe. Nie brakuje nam także doświadczenia w tworzeniu live'ów, filmów na potrzeby mediów społecznościowych oraz materiałów zza kulis. Proces produkcji przebiega kompleksowo, obejmując stworzenie scenariusza i koncepcji, dobór obsady, aranżację planu zdjęciowego, aż po realizację i postprodukcję.

Cechuje nas profesjonalne podejście do produkcji wideo, z zaangażowaniem każdego etapu procesu. W naszym zespole znajdują się doświadczeni kierownicy produkcji, kreatywni reżyserzy oraz wykwalifikowani operatorzy, którzy w pełni angażują się w tworzenie filmów o najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom wyjątkowych treści wizualnych i dźwiękowych. Dlatego stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt filmowy, dźwiękowy i oświetleniowy. Dzięki temu możemy osiągnąć doskonały efekt wizualny oraz zapewnić doskonałą jakość dźwięku w każdym projekcie, niezależnie od jego skali.

Współpracując z nami, otrzymujesz kompleksowe wsparcie od ekspertów w dziedzinie produkcji wideo. Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy detal, aby dostarczyć treści wideo, które zachwycą Twoją publiczność i wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji.